Zdrowe Śniadanie

Uczniowie klas I i III dołączyli do prozdrowotnej akcji - Śniadanie Daje Moc - której ideą jest promowanie zdrowego odżywiania się. Główny cel to przypomnienie Dzieciakom, a zwłaszcza Rodzicom, że ten pierwszy posiłek dnia jest najważniejszy. To on daje energię do pracy nie tylko ciała, ale przede wszystkim mózgu (czyli do nauki) oraz wspomaga koncentrację. Nasi uczniowie przygotowali kolorowe kanapki oraz owocowe szaszłyki. Wszyscy z apetytem zjadali pyszne śniadanie.

Klub „Wiewiórka” ogłosił konkurs plastyczny na wykonanie rysunku zestawu śniadaniowego (smacznego, zdrowego i kolorowego). Powstało wiele ciekawych prac zrobonych różnymi technikami plastycznymi. Bardzo apetycznie wyglądały prace przestrzenne 3D Marty Kantek i Adama Michalskiego. W środę 8 listopada rozstrzygnięto konkurs  „Śniadanie Daje Moc”. Ośmioro uczniów otrzymało dyplomy i nagrody  ufundowane przez Radę Rodziców.

OSOBY NAGRODZONE W KONKURSIE PLASTYCZNYM :

Adam Michalski kl.I a

Amelia Kartasińska kl.Ia