• Odwiedziny: 531992

Wizyta w Schronisku dla zwierząt w Radlinie

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i postanowili wesprzeć Schronisko dla zwierząt w Radlinie. Zbieraliśmy  karmę dla psów i kotów oraz potrzebne akcesoria.

9 października br. pod opieką p. A. Majchrzak i p. M. Olejniczak uczniowie wybrali się z wizytą do tego schroniska, aby przekazać zebrane dary. Po terenie oprowadził nas pan kierownik, który opowiedział nam o zasadach funkcjonowania tego miejsca, o opiece nad zwierzętami oraz o losach  niektórych adoptowanych zwierząt.
Akcja doszła do skutku dzięki wrażliwości dzieci i ich rodziców, dlatego wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY! A może ktoś z Was zdecyduje się na adopcję? W Schronisku dla zwierząt w Radlinie czeka na dom i miłość wiele pięknych psów i kotów!